Başlangıç > Gizli Guçler > İşte “Büyük Ortadoğu Projesi” Harita

İşte “Büyük Ortadoğu Projesi” Harita

Ralph Peters’in 4 Temmuzda Amerika’da yayınlanan “Newer Quit the Fight” isimli kitabından alıntı…

Ortadoğu’nun tasarlanan son şeklini gösteren bir harita…

.

Winners — Kazananlar !!!

Afghanistan, Arab Shia State, Armenia, Azerbaijan, Free Baluchistan, Free Kurdistan, Iran, Islamic Sacred State, Jordan, Lebanon, Yemen.

Losers — Kaybadenler !!!

Afghanistan, Iran, Iraq, Israel, Kuwait, Pakistan, Qatar, Saudi Arabia, Syria, Turkey, United Arab Emirates, West Bank .

Reklamlar
Kategoriler:Gizli Guçler
 1. kadir
  Haziran 30, 2007, 1:47 pm

  a cocukları sizi bu cizdiginiz yerlere gomeriz a kurtleri guneydoguyu sizin almaya gucunuz yetermi lan o cocukları gerekirse canını vaermek icin yemin etmis 50 milyon turk var sizi bu yaptıgınız haritaya gomeriz kerkuk sonunda bizim olaca er ya da gecc barzaninin amına k g3 u g sokucaz TURKE KEFEN BİCENİN OLUMU KORKUNCTURRRRRRRRRRRRR:::!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Burak Sarıaliğlu
  Temmuz 7, 2007, 3:43 pm

  Amerika çizdiyse biraz zor yaparız ama inş o çizmemiştir…

 3. Bandit
  Ekim 23, 2007, 4:50 pm

  Bizim milletimizin %60 i aptal olduktan sonra her türlü sinir cizilir bizim cografya da ,cünki basimizdakiler satilmis zaten bizden degiller, amerika bizimle askeri yönden basa cikamayacagini bildiginden siyasi ve ekonomik yönden zaten bizi esir almislar ve bizim milletimiz hala bunlara oy verip amerikanin ekmegine yag sürüyorlar bize her sey müstehaktir ..ama asla bu vatandan birsey koparamazlar bizleri araplarla karistirmasinlar OSMANLI nin döküntülerinle basa cikamiyorlar kendisiyle nasil baa ciksinlar bu oyunlari bizim ECDADIMIZ cok görmüs ama bu gaflet ve delalet icinde bulunan iktidar sahiplerinin önce halldilmesi gerekir.Ben yurt disinda cok dolastim ama hic bir millet benim kanimdaki genlere yaklasamaz bile.Amerika Fetullah gülenin adami güya kansermis diye bizim kanlarimizi TOPLADI amac baskaydi genlerimizi cözmek ve ona göre yöntem belirlemek.Bu milleti INCIL de yazilan ECIT ile Mücüt OLARAK GÖRÜYORLAR AVRUPA ile birlikte yüzyillardir TÜRKLERLE ugrasiyorlar.Bizlere düsen Osmanli ruhunu canlandirip Kafalarina vurmak ve en SEREFLI ve HÜR IRK in TÜRKLER OLDUGUNU ONLARA GÖSTERMEKTIR.

 4. Bandit
  Ekim 23, 2007, 5:06 pm

  HÄÄ bide su yukarida cizilen haritaya bir bakin,,gecen yüzyilin basinda bizim olan topraklar.Bu arap serefsizleri ingilizlerle bir olup bizi arkadan vurmuslardi ve ugruna Türküler yakilan ihanet ve kalleslikle,simdi hic aglamasinlar Ingilizler yapti amerikalilar bozacak bu haritayi,Biz de güya müslüman din kardesiyiz ARAPLAR la..
  DÜNYADA EN KALLES MILLET ARAPLARDIR.Satilik serefsizler.Osmanli varken kiclarina rahat batti bunlarin.simdi aman amerika ingiltere bize dokunmasin diye kiclarini yaliyorlar,birakalim yesinler birbirlerini sözde din kardeslerimiz ,satilik niteliksiz adi korkak zerre kadar hasiyet olmayan yaratiklar..Müslümanlik osmanlilar olmasaydi tarihe karisacakti simdi ticaret araci olarak kullaniyorlar,size temin ediyorum biz ne hikmetse müslümanligi araplardan daha cok yasiyoruz adamlarin SEY inde degil.Hacca giden 35 yas alti kadinlari yanliz yakaladiklari zaman kacirip tecavüz ettiklerini bilioyormusunuz? ben en az 3 kez duydum canli sahitlerden.bu milletin ben inanclarina da inanmiyorum onlar salmis biz tutmusuz.ATATÜRK ÜN gözünü seviim Halifeligi kaldirmis da dinin baskanligini birakmisiz.
  neyse arkadaslar benim icimdekileri yazmam saatler alir tabii bunlar benim düsüncelerim katilmayanlara saygim var..
  hää bu arada benim icin Tanri-Allah VATAN,AILE,MILLETIM önce gelir..herkes azicik düsünse bunlari anlicaktir ama neyse AZIZ NESIN den bahsetmiim gine:))

 5. Şubat 29, 2008, 7:39 pm

  SORU:ABD’NİN AMACI NE?
  CEVAP:YUKARIDAKİ TOMBALAYI TAMAMLAMAK.
  SORU: GERÇEKLEŞMEYEN NE KALDI?
  CEVAP:TÜRKİYE’NİN DOĞUSU VE İRAN’IN BATISI.
  SORU:BUNU NASIL GERÇEKLEŞTİRE BİLİR?
  CEVAP:İRAN’LA TÜRKİYE ARASINDA BİR SAVAŞ BAŞLATARAK.
  SORU:İRAN TÜRKİYE İLE NEDEN SAVAŞIR?
  CEVAP:TÜRKİYE ABD DÜŞMANININ YANINDA YER ALIRSA.
  SORU:TÜRKİYE İRAN’LA NASIL SAVAŞIR?
  CEVAP:İRAN TÜRKİYE’YE SALDIRIRSA SAVAŞIR.
  SORU:KİM KAZANIR?
  CEVAP:KİMİN KAZANDIĞI ÖNEMLİ DEĞİL.HER İKİSİDE TAM ZAYIFLAYANA KADAR DESTEKLENİR.
  SORU:KİM DESTEKLER?
  CEVAP:TÜRKİYE’Yİ ABD,İRAN’I RUSYA..VB GİBİ.
  SORU:SONUÇ NE OLUR?
  CEVAP:2.HARİTADAKİ MOR BÖLGE ZATEN DAHA GÜNEYDE OLAN BARZANİ-TALABANİ TON TONLARINA BIRAKILIR.BÖYLECE SONSUZA KADAR DÜŞMAN KALACAK İRAN VE TÜRK HALKLARI BİRBİRİNDEN AYRILMIŞ OLUR.HARİTADA TAMAMLANIR.
  TOMBALA.
  O ZAMAN MESELE SADECE TÜRKİYE’Yİ ABD’NİN YANINDA İRAN’A KARŞI KIŞKIRTMAK KADAR BASİT.
  EVET
  SORU:SAVAŞI KİMYAPAR?
  CEVAP:TABİKİ ORDU.
  SORU:ORDU TEHDİT OLARAK NELERİ GÖRÜR?
  CEVAP:BİR ÇOK VAR. AMA İKİSİ ÖN PLANDA .PKK VE İRTİCA.
  SORU:PKK’YI KİM OLUŞTURDU?
  CEVAP:ABD TABİKİ.
  SORU:EE NASIL OLACAK?
  CEVAP:BÜYÜTTÜĞÜNÜ TÜRKİYE EZERKEN YARDIMCI OLUP SEMPATİ KAZANACAK.
  SORU:KÜRT DEVLETİ NASIL KURULACAK OZAMAN?
  CEVAP:BARZANİ-TALABANİ TONTONLARA DOKUNDURMAYACAK.
  TOMBALA
  SORU:İRTİCA NEDİR PEKİ?
  CEVAP:DİNİ REJİM.
  SORU:KİMDEN GELİR BU?
  CEVAP:DÜNE KADAR İRAN’DAN DI.
  SORU:ORDU VE HALK İRTİCA TEHDİDİNİ NASIL ANLAR?
  CEVAP:ORDU İSTİHBARATIYLA BİLİR FAKAT; HALK ŞERİATÇILARI DEVLET KURUMLARINI İSTİLA EDİYOR GÖRÜRSE,ÜNİVERSİTELERİNDE KARAÇARŞAFLILAR ÇOĞALIRSA ,LAİKLİĞİN VE ATATÜRK KAZANIMLARININ TEHLİKEDE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜR, İSYAN EDER.
  SORU:ORDU HALKIN TEPKİSİNE SESSİZ KALIR MI?
  CEVAP:ASLA.ORDU GÜCÜNÜ HALKTAN ALIR.
  SORU:BUNUN BEDELİ KİME BİÇİLİR?
  CEVAP:İRAN’A.
  TOMBALA
  SORU:BİÇİLSİN NE OLACAK?
  CEVAP:ABD İRAN’A SALDIRIR.TÜRKİYE’DE HAVA SAHASINI AÇAR,ÜSTLERİNİ KULLANDIRIR.
  SORU:BU DURUMDA İRAN NE YAPAR?
  CEVAP:TÜRKİYE’YE FÜZE ATAR.
  SORU:TÜRKİYE NE YAPAR?
  CEVAP:İRAN’A SAVAŞ AÇAR.
  B.O.P

 6. Nisan 11, 2008, 8:51 pm

  Serefsizler

  • irfan
   Mart 8, 2010, 6:09 pm

   bunların yaptığı şerefsizlikten beter

 7. Temmuz 17, 2008, 11:09 am

  arkadaşlar hiç korkmayın b.o.p (büyük ortadoğu projesi) u hiç kimse gerçekleştiremez istese de gücü yetmez. geleceğin TÜRK gençleri herşeyin farkında…
  Atatürk’ün Gençliğe Hitabe’sinde
  Ey Türk gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

  Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni, bu hazineden, mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî, bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklâl ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şeraitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerait, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasî emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr u zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

  Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi, vazifen; Türk istiklâl ve cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asîl kanda, mevcuttur!

  Mustafa Kemal ATATÜRK

 8. ugur
  Ağustos 3, 2008, 3:11 pm

  bence bizim burda ypmamız gereken turk kurt kardeşligine devam etmek unutmayalımki kurtler olmasydı turkiye devletide olmazdı onları hiçe saydıgımız yok saydıgımız surece bu boyle devam eder ve harıtadaki gerçekleşmiş olur burda yapcagımız tek şey kurtlere bazı haklar ve ozgurlukler vermek askerin degıl ataturkun duşunclerini deniz gezmişlerin yapmaya çalıştıklarını yapmak ne mutlu turk ve kurt kardeşligi

 9. ata
  Ekim 16, 2008, 2:56 pm

  öncelıkle yazıların cogunda kufur ve argonun coklugu kurt kardeslerımıze yapılan hakaretlerı kımse kabul edemez kadır kardesımız boyle yaparak sesı cıkmayan kurtlerı kıskırtmaya mı calısıyor bılmem ama amerıkanın kuklası olan bır turkıye ergec bolunur ve buna hıcbırımız engel olamayacagız bu bır pes edış degıl sadece onlara bagımlıyız bagımlılıgın sonuda ya yukselış yada çokustur.

 10. ertuğrul durna
  Ekim 22, 2008, 5:10 pm

  inşallah böyle birşey olmaz,ben böyle bir hükümet den utanıyorum allah belasını versin bunların vatan düşmanı bunlar herşeyimizi sattılar yankız insanımız kaldı elimizde hesapları başlarına yıkılır kendi kanlarında boğulurlar.slm

 11. pasaefendi
  Kasım 10, 2008, 10:26 pm

  kemal atatürk’ün dediği gibi muhtac olduğun kudret damarlarındaki asil kan da mevcuttur.kürt diyeceğim bişi yok lafını etmeye değmezler.tarihte ne bir ülkeleri olmus nede şehirleri.ikincisi sevilmeyen milletler bu gün abd (küçük yazıyorum gözünüzde büyütmeyin o kadar)elini cekse şiiler suriye ırak halkı ırak türkmenleri iran katliam yapacak ki aslında buna abd bile engel olamaz.bir israil abd nin hiç bir işini görmez bu topraklarda ki yüzölçümü belli.bu oyunu bozmak için neler yapılmalı onları tartışmalı.bizler TÜRK milleti olarak azerbaycan,türkmenistan,tacikistan,kırgızistan TÜRK MİLLETLERİ bir olmalı ekonomi,ticaretimizi ona göre planlamayız.birincisi bu.ikincisi abd iranı gözüne kestirmiş görünüyo.bu durumda komşusunu satmamalı TÜRKİYE.İNCİRLİK BİZİMDİR ABD NİN DEĞİL.abd nin irana savas acması israilin sonudur.abd bunu cok iyi biliyor.bunlardan sonrada kürt devleti kurmak isteyenler barzani vb.tıpkı sadam hüyeninden kactıkları gibi yine kacıp bize sığınacaklardır.bu gün bizim huzurumuzu bozan dün yalvar yakar bize sığınıyodu yarın yine aynısı olacak o vakit sınırlar kapalı tutulacak herkez hak ettiğini bulacak.ortadoğuda huzur ve mutluluk bütün dünyaya ibret olacak.

 12. mahsheed
  Ocak 2, 2009, 12:50 pm

  .hükümet halkı koyun gibi güttüğünü sanıyor hala.ama görüyorum ki çok az bir azınlık 1çuval kömüre kanacak kadar kör.neyse amerika şimdi batan bankalarının derdine düşmüş,sırada bir 700tane daha varmış.bekleyip görelim

 13. ibrahim
  Ocak 5, 2009, 10:51 pm

  Harita cizmek o kadar kolay gelsinlerde benim cizdiğim haritayada baksınlar malesef ülkemizde ihanetci çakal çok tek bir şey diyorum çakallar kömüre

 14. halim
  Ocak 8, 2009, 1:40 am

  u lan siz gerize kalimisiniz
  olasi iran türkiye savasinda hic türkiye kazanirmi.
  sen dünyanin en büyük nükleer gücüne sahib bir ülkeyle savasiyon.
  iranin bir bonbasi türkiyeyle birlikde dogu avrupayida yerle bir eder salaklar.
  hayale bak türkiye kazanirmis

  • tarafsız
   Kasım 29, 2009, 5:59 pm

   bak halim! iran dünyanın en büyük nükleer gücü değildir!şuan bir bomba ile Türkiye dahil doğu avrupa yok edilemez! eğer bir konu da cahilsen yorum yapma halim! sus!

 15. Ocak 19, 2009, 11:37 pm

  iyi akşamlar yaa buraya yazanarkadaslara bir sorum olacak “basımızdaki adamlar satılık””satılmıs “gibi ifadeler kullanmıssınız ” onları amerika getirip basımza cumhurbaskanı yada basbakan yada başka birşey yapmadı sizler sectinizz ve bu bir gercek HALKIN kendi kendini yönetmesi adını koyduğunuz ;fakat halktan olan bir vatandasın bası kapalı üniversiteye giremediği bir cumhuriyetcilik bumudur bize 4. sınıftan beri ögretilen cumhuriyetcilik ? sorarım ve lütfen buda yayınlansınn

 16. Aytunc
  Şubat 21, 2009, 5:45 pm

  Arkadasım Biz zamanında 7 devlete karsı gelmıs bı Neslın cocuklarıyız ısterse ıranda bır deyıl on nukleer guc olsun unutma bız Turkuz . . .
  Zamanında Anzaklar . ingiltere . fransa gıbı devletlerı ne kadar olumsuz sartlar altında olmussada Yenmesını bıldık Bunları unutmasın kımse

 17. tolga
  Nisan 2, 2009, 10:48 pm

  herşeyi satılmış bu devleti erbakan hocadan başka kimse kurtaramaz bunu savunmayan milli görüşüde savunmaz geri kalanı alınmış satılmış veya ikna edilebilir bide imf ye mahkum bi hukumet birgun batmaya mahkumdur imf ile anlaşması olupta kurtulan herhangi bi ülke tarihte olmamıştır bunların en tehlikeli gördükleri insanda m.kemal atatürkten sonra Necmettin Erbakandır malesef bu yurt sever adam okadar karalandıki şimdi bu yazımı okuyan arkadaşlar ne saçmalıyo içmişmi bu adam diyebilir ama hukumetteyken bi bakın icraatlerine ama bakmak istediğiniz yerden değil anlamaya calışarak bakın bu adamın mucadelesine saygılar… ölecek ama onu anlamayacaz durum cok vahim….

 18. byAlemdar
  Mayıs 4, 2009, 7:35 pm

  TOLGA kardeşimin dediklerine aynen katılıyorum. biz bu milli görüş mücaldelesine gönlümüzü koymuş insanlarız.sizde öylesiniz.üstünüzdeki tozu toprağı savursanız sizde birer altın gibi milli görüşçüsünüz.Hakkı üstün tutup millete hizmet etmek amacınızsa bu dünyadada ahirettede hep muzaffersiz.

 19. bayram
  Haziran 18, 2009, 4:47 pm

  TÜRKİYE Yİ BÖLMYE NE GÜCÜNÜZ NEÇAPINIZ YETER…

 20. Haziran 30, 2009, 8:22 am

  marhaba.ben irandanim.turkiyenin azerbaycan ve turk dunyasinda zayif siyasetine gore cok uzgunum.tabrizden

 21. türk
  Temmuz 8, 2009, 10:18 am

  ya beyler biz türküz alayı gelsin hiç 1 ini tanımayız sonuç ne olu bilionuzmu barzani ve halkı bi güzel türk yarrağı yergününü görür 50milyon türkün 30 milyonu askere gider ondan sonra ıraktan girer amerikadan çıkar ondan sonra hiç bir yavşağın sesi çıkmaz

 22. Vatan
  Ağustos 3, 2009, 10:09 pm

  Arkadaş evet zamanındada deniyordu koskoca osmanlı devleti parçalanırmı yıkılırmı ne oldu satıldık arkadan vurulduk.geçtim bunları atalarımız bir birine ve müslümanlığa bağlılardı şimdi ne oldu televizyon denilen lanet evlere girdi dinimizi sömürdü bağlılığımızı sömürdü biri bişey derken başkası başka bişey dedi ve hala demekte bir ton tv programı kavgadır dövüştür bir birimizden korkar olduk bir birimize düştük futboll ne kadar tuaftır konu o olunca nerdeyse öldürecek milletimiz bir birini düşman olduk kavgalı bıçaklı Kürt Türk dediler kürtleri kandırdılar ermenilere yaptıkları gibi üstümüze saldılar kavgalı dövüşlü olduk iranın bize vb. bize savaş açmasına gerek yok zaten biz bir bir birimize düşmanız kendi kendimizi öldürüyoruz ne gerek var nükleer bomboya…evet bizi kimse yenemez onu bildikleri için içten parçalıyolar…birde not zaten ABD ye çalışıyoz masa başında alıyor adamlar toprakları…

 23. yakup cemil
  Ağustos 3, 2009, 10:23 pm

  evet başımızdakileri biz seçiyoruz ama nasıl seçiyoruz seçeceğimiz kişiyi onlar belirliyor nasılmı adamı getiriyolar ve sempatimizi kazanıyor bu adam böle yaptı şöle yaptı sonra ne birazda duygu sömürüsü oylar oraya birde milletimizi dilencilige alıştırdılar sen yat biz sana para veririz yeterki oy ver bize oylar seçilen şahısa ondan sonra biraz daha yüceltirler bizlerin düşman olduğu ülkeye kafa tutar gibi ne oldu son osmanlı padişahı sonra ilk başta kullanmam lazımdı ne derler din derler vaz geçilmez zaten memleketimde ya MUSTAFA KEMAL ATATÜRK DERLER BİZİ KULLANIRLAR YADA DİN DERLER.Yazık milletimize gerçek yüzünü gösterir ama para geliyo ya boş ver gitsin.birde derin devlet var tabi nedir….GÖRÜNEN DEVLET YATIR VEYA ÇALIŞIR GİBİ YAPAR AMA YİNE YATIR İŞİ YAPAN DERİN DEVLETTİR….ANLAYANA SİVRİ SİNEK SAZ ANLAMAYANA ………………

 24. süleyman bayır
  Ağustos 26, 2009, 9:55 pm

  kafalarına göre harita yapmışlar dengesizler o kadar kolaymı nen 2 ülke 16 ülkeyle başa çıkabilirmi bu israille amerikanın ortak prjesi çocuk oyuncağı sanmışlar heralde bu işi daha irandan tırsan amerika iranında içinde bulunduğu bi bölgeyi ele geçirebilirmi sizce. ki dielim bu işe kalkıştılar peki ya bu işin altından kalkabilirlermi hiiiç sanmıyorum sonları çooook kötü olurr onlar bizi haritadan silecekleri yerine biz onları sileriz “av çıkan avlanırr..”

  • tarafsız
   Kasım 29, 2009, 6:03 pm

   son günlerde Türkiye’nin bazı devletlerle vizeyi kaldırması B.O.P ile mi ilgilidir? yoksa Osmanlı’nın dirilişi midir?

 25. VATAN SEVER GENCLIK
  Kasım 30, 2009, 9:13 am

  EY TURK MILLETI KARDESLERIM BEN MILLIYETCI BIR GENCIM OLAYA POZITIF BAKA BAKA SONUMUZ BURAYA KADAR GELDI OLMAZ OLMAZ DEMEYIN OLUYOR BU HARITAYI ABD CIZDI ABD 50 YILLIK ILERI BIR POLITIKA IZLIYOR VE BUNUN YAPMAK ICIN ELINDEN GELENI YAPICAGINA EMIN OLUN ABD NIN DIS POLITIKASINI TAKIP EDENLER BILIR ONUNDE KIMSE DURAMAZ BUNU ANLAMAK ICIN INTERNETTEN ABD ORTADOGU VE SAVASLARI HAKKINDA BELLGESELLERI IZLERSENIZ BILGINIZ OLUR BIR ULKE DUSUN POLITIKALARI UGRUNA KENDI VATANDASLARINI YOK SAYIYOR ( IKIZ KULELER SALDIRISI) BUNU YAPANDA ABD ARKADASLAR OLMAZ OLMAZ DEMEYIN ARTIK ULKELER SAVASLA ALINMIYOR POLITIKAYLA ELE GECIRILIYOR. KURTULUS SAVASI NEDEN YAPILDI YUTDAN YABANCI ISGALCILERI ATMAK ICIN BUGUN TURKIYENIN HER TARAFI SATILMIS LIMANI DEVLET DAIRESI AKLINIZA GELECEK HERSEY SUAN SAYAMIYORUM DEVLETIN VARLIGINI GOSTEREN NE KALMIS SEN KIMSE ULKEYI BOLEMEZ DE DUR 1 IMZA ILE YERI GELINCE TOPRAK BILE SATILIR BUNU SURIYE SINIRINDAKI MAYIN TEMIZLEME POROJESINDEN ANLA 50 YIL DIERK OLAY KIM OLE KIM KALA FILISTININ BASINADA BU GELMISTI SEN TOPRAGI KIRALA ISRAIL DEVLETI KURUSUN BIZ HATAYI SURIYEDEN NASIL ALDIK SECIMLE EEE DAHA NE…SIMDIDE O HARITADAKI YERLERI VERICEZ SEN YINEDE BOLUNMEZ DE DUR KOSKOCA OSMANLI BOLUNDUYSE ? VE YUNANISTAN NASIL KURULDU ULKE KURMAK ULKE SILMEK COK KOLAY DAHA DUNE KADAR KURDISTAN KURULACAK DENDIMI HADI LAN DERDIK SIMDI PARASI BAYRAGI ORDUSU POLISI DEVLET BASKANI HERSEYI HAZIR SADECE ACIKLANMASI KALDI O DA COK YAKINDA ACIKLANACAK DEDI DERSINIZ…BIR ULKEYI ANCAK ICTEN SATILMIS ISBIRLIKCILER SAYESINDE BOLEBILIRSIN ORNEK :(Kim Philby) GOOLE DA N BAKIN BU SADECE BIR AJAN YAPTIGI IS COK BUYUK ISTE YAPTIGI IS HEMDE 1 KISININ (Arabistanı Osmanlı’dan Koparan İngiliz Ajan ) ISTE BIR KSIININ YAPTIGI BUYUK BIR BASARI DAHA NE DIYEIM KOYUN OLDUK GUDULUYORUZ SON OLARAK EY VATANINI MILLETINI SEVEN DOSTLARIM BU VATAN NASIL ALINDI BU UYKUDAN UYANMANIN ZAMANI GELDIDE GECIYOR LUTFEN OKUMAYANLAR ATATURKUN :
  BURSA NUTKU
  Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, “Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır” demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.

  Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır. Genç, “Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir” diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Mahkeme onu yargılayacaktır. Yine düşünecek, “demek adalet örgütünü de düzeltmek, yönetim biçimine göre düzenlemek gerek”

  Onu hapse atacaklar. Yasal yollarla karşı çıkışlarda bulunmakla birlikte bana, başbakana ve meclise telgraflar yağdırıp, haksız ve suçsuz olduğu için salıverilmesine çalışılmasını, kayrılmasını istemeyecek. Diyecek ki, “ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir.”

  İşte benim anladığım Türk Genci ve Türk Gençliği!

 26. Haziran 10, 2010, 6:04 pm

  pasaefendi kardeşim demem çünküm sen zalimmin teki kör topal birisin kürtler devlet falan yok demişin ama açta tarih oku milatan 1000 yıl önce krlan buyük med imparatorluğunu oku eycahil sen ağzina bok doldur birdaha açma ver türk kürt ayrımı yapma tamam allahın cahili ya biraz araştırmacı ol oku terbiyesiz ce konuşma evet türk die bi devşlet olmazken yıkılırken dağılırken kazım karabekir ordusu elazığta atatürle çıkarma yaptı senb ayıtsız şartsız telim olmuştun yavrum ben sana bişey demicem çünkü senin dünyadan haberin yok:)))xd

 27. chakkL
  Ağustos 4, 2010, 8:48 am

  arkadaslar ben sıze bısı solıymmı bu hatıra er yada gec olucak once sunu unutmayın bız turkuz sole yaparız bole yaparız demeyn artık kılıclarla savasmıyoruz ucaklar bombalar var turkıyenın yaptıgı sılahlar adam yaralamaya yetıyor bugun ıstanbul kadar bır ısraıl dunyanın super gucunden bıtanesı bakın sole acıyım bı ulke bagımsızlııga kavusur once ekonomıksel gelısır sonra sanayı sılahsal yonden gelısmeye baslar turkıye bı cemberın ıcınde yakılmayı beklıyor bakın arkadaslar sunu cıkarın aklınızan bız turkuz sle ederız bole ederız yok bunlar artık abd uzaya radar yerlestırdı mılletın ıklımıyle bıle oynuyor bunuda koyun uzaydan uydudan herkezı ızlıyor ve unutmayın turkıye sılahsal yonden 0 abdnın kulanmadıgı yada kullanıp daha ıyısını yaptıktan sonra tr ye hedıye etmesı gıbı bsııdır bakın ısraıl heronları her ulkeyı radarda goruyor tek ısraılı gormuyor senın bugun en buyk dusmanın ısraıl sen ondan sılah alıyosun onu vurmaya calısıyosun 😀 bole bı espırı anlayısı olamaz 😀 termal kameralardan pkk ları ızlıyosun dıyosun coban sandık ya bırak allah askına bu ulkenın heryerı satılmıs hepımız bıgun mahfolucaz goruceksınız bakın abd orta dogu planı yıllardır var once ırak sonra ıran sonra lubnan surıye en sonda muttefıklerı turkıye eegr bu savasta ıranın yanında olmazsak vay halımıze sonumuz gelmıstır dıelım ve ıran gıbı bı gucu kaybetmıs oluruz he bıde sunu unutmayın arkadaslar dıyosunuz ya bız turkuz gucluyuz falan turkıyenın urettıgı herangı bır tehlıkelı sılah yok bunuda bırakın allah askına bunu ıyı okuyun turkıyenın daha otomobılı yok ya sız nedıyosunuz arkadaslar tek cozum var turkıye batıya kayması lazım yanı ıran tarafına zaten 3 dunya savası kadrosu tahmın edılıyor rakıp abd ısraıl ıngıltere hındıstan vs ıran turkıye rusya çin pakıstan kadro budur ve dunyanın sonu budur arkadaslar eger bu kadroyla savas olursa bız kazanırız cunku ısraıl ufak bır ulke ıran uzak mevzılı fuzelerı ıle ısraılı 3 gunde harıtadan sıler rusya ve cın abdyı sıkıstırıp yok edebılırler dıerlerı zaten fos ıngıltere falan pakıstan turkıye her turlu alırlar ama abd tarafına gecersek bızı er yada gec yok edıcekler belkı yıllar sonra ama bırgun olucak eger azcık aklımız varsa ırandan taraf oluruz zaten ırandan olmazsak ıran bızıde vurucak arada ne zarar versem kardır hesabı turkıye hava uslerını acarsa abdye ıran bı fuzesınıde turkıyeye armagaan eder 🙂 ve turkıyenın suan savas kaldırabılecek bır ekonomısı yok 10 yıl gerıye gıderız 😀 ve turkıye savasta kolay vurulcak bır ulke kımılerı bunu bılmese bıle bu bı gercek once baskaent ankara ora dustumu gerısı kolay sonra bogazları vurucaklar canakkalae ıstanbul ddenız harekatıda zorlasıcak hersey bıtmıs olucak kısacası arkadaslar bıraz bılgısı olan ne anlatmak ıstedıgımı anlamıstır yanı kısacası cemberın ıcındeyız asagı tukursek sakal yukarı tukursen bıyık ısımız cok zor bence bıze dokunulmadık surece ızlemek en dogrusu ama ucu degerse ırandan yana olmak en dogrusudur bence

 28. murat
  Eylül 30, 2010, 9:13 pm

  benim ulkemi bolmeye ne amerikanin nede pkk nin gucu yeter o haritayi biz yaparsak haritadaki yerlerin hepsi bizimolur

 29. İsmimi duyarsınız yakın zamanda
  Aralık 21, 2010, 4:09 pm

  ATA İSİMLİ KARDEŞİM BEN BU TOPRAĞI ASLA BIRAKMAM
  DEMİŞSİN Kİ ‘ASLA BİRŞEY YAPAMAYIZ.’ SEN MERAK ETME SEN ÜZERİNE DÜŞENİ YAP BAK NELER OLUYOR. BU ÜLKEDE KALAN SON KİŞİ BİLE OLSAM BU ÜLKE BENİM ÜLKEM!!

 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: