Başlangıç > Nuh Gönültaş > zararlı elektromanyetik dalgalardan korunmak

zararlı elektromanyetik dalgalardan korunmak

cep telefonları, laptoplar, küçük el bilgisayarları artık günlük hayatımızın kaçınılmaz bir parçası haline geldiler. hepsi de bizim için büyük kolaylık ve fayda sağlamasına rağmen aynı zamanda tehlike oluşturmaya devam ediyorlar.

 

günlük hayatta kullandığımız kablolu ve kablosuz cihazlar tarafından sürekli elektromanyetik frekanslar (emf) ve radyasyon dalgaları yayılmaktadır. bu cihazların yaydığı dalgalara uzun süre maruz kalmak insan bedeninde olumsuz etkilerin görülmesine ve hastalıkların oluşmasına neden olmakta. mesela 2 saat boyunca emf dalgalarına maruz kalmak beyin hücrelerinde tamir edilmesi mümkün olmayan dna kırılmalarına neden olabiliyor.

bu cihazların yaydığı dalgalara karşıt dalgalar yayarak bunları sömüren ve vücudun bu dalgalara maruz kalmasını engelleyen cihazlar ile korunmak mümkün.

\

bu cihazların başında biopro geliyor. buradan detaylıca inceleyebileceğiniz firmanın iki ürünü bulunuyor. birisi telefonlara takılabilen biopro cell çipler, diğeri ise her türlü elektronik alete takılabilen biopro universal çipler. cep telefonlarında bataryaya yakına takılması tavsiye edilmektedir.

\

bir başka yardımcı ise q-link kolyeler. bu kolyeler ise aynı bir kalkan gibi hareket ederek gün boyu maruz kalınan emf dalgalarını manupule ederek vücudun daha dinç, daha az stresli ve enejik olmasına yardım eder. q-link

 

 

ayrıca son zamanlarda vodafone gibi cep telefonu operatörleri de yayılan emf dalgalrını azaltmak için girişimlerde bulunmakta. i̇stasyonlarda uyguladıkları yöntemler ile bu parazitleri durdurmayı amaçlıyorlar

\

şimdilik emf dalgalarından tamamen korunmak mümkün değilmiş gibi gözüküyor ama bu etkiyi en aza indirmek tabii ki bizim elimizde. bunu telefonu kullanmadığımızda uzakta tutmakla, daha az telefonla konuşmakla (kısacası uzmanların tavsiyeleri ile) yapmak mümkün iken aynı zamanda yardımcılar kullanarak da yapabiliriz.

Reklamlar
Kategoriler:Nuh Gönültaş
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: