Başlangıç > Nuh Gönültaş > Ben Almasam Ne Olur Demeyin, Boykot Sonuç Verdi!

Ben Almasam Ne Olur Demeyin, Boykot Sonuç Verdi!

israilin TEK TARAFLI ATEŞKES kararı almasındaki en büyük faktör, TÜRKİYE VE DÜNYANIN DİĞER İSLAM ÜLKELERİNDE BAŞLATILAN BOYKOT KARARIDIR. AŞAĞIDA, YAHUDİ MALLARININ BOYKOT EDİLMESİ İLE YOL AÇTIĞI ZARARLAR ŞU ŞEKİLDE AÇIKLANMIŞTIR.

DÜNYADAKİ MÜSLÜMAN VE DİĞER DİNLERE MENSUP ÜLKELERİNİN, BOYKOT EYLEMİ BAŞLATTIĞINDAN BU YANA, YAHUDİ MALLARI VE HİZMETLERİ, ÜRETEN VE SATAN FİRMALARA AÇTIĞI TOPLAM ZARAR, YAKLAŞIK

“”370 MİLYAR DOLAR”” OLARAK AÇIKLANDI.

DÜNYADA PAZAR PAYLARINI ARAŞTIRAN ŞİRKETLER TARAFINDAN YAPILAN BU AÇIKLAMADA, EN BÜYÜK BOYKOT
EYLEMİNİ HİNDİSTANIN, (127 milyardolar) DAHA SONRA İRANIN(62 milyar dolar) VE ÜÇÜNCÜ OLARAK TÜRKİYE NİN (26 milyar dolar) gerçekleştirdiği kaydedildi. boykotun devam etmesi halinde, adı geçen firmaların, çok zor duruma düşeceği, hatta iflas edebileceği kaydedildi.

yahudi lobileri tarafından ACİL ACİL ACİL başlıklı yazı ile, ABD hükümetine verdiği yazıda; tahmini açıklanan bu zararın, yahudi malı ve hizmeti üretip satan firmaları derin bir şekilde yaralayabileceği açıklanmıştır, musevilerin İVEDİ olarak sunduğu yazısında; ABD hükümetine bu konuda bir girişimde bulunup, israilin ACİLEN, hiçbir şart ve koşul gözetmeksizin derhal ateşkesi kabul etmesi ve hemen GAZZE den geri çekilmesi isteniyor.

zaten zor durumda olan ABD ekonomisine bir darbe de, karar alınan boykotun bu boyutlara ulaşması ile gerçekleşti. boykotun devam etmesi halinde zor duruma düşecek olan firmalara, israil ve ABD tarafından maddi kaynaklar aktarılmasını öngören bir projenin üzerinde çalışıldığı kaydedildi.
boykotun, mevcut hali ile devam etmesi halinde, yahudi firmalara aktarılması planlanan kaynak miktarının 1 trilyon dolar olduğu ifade edilen açıklamada,

boykotun genişlemesi ile ABD ve israilin ekonomik bir kaosa sürükleneceği tehlikesine işaret edildi.

bu sebeple, ACİLEN ABD ye çağırılan israil dış işleri bakanına, işgalin 12 saat içinde bitirilip, en geç 1 hafta içinde GAZZE yi boşaltması istendi. bunu yapmadığımız taktirde, yandaş firmalarımızın hepsinin, alınan boykot kararı ile darboğaza gireceği, ve hatta boykot büyürse batacağı, bu sonun ise, ABD ve yahudilerin(israil) biteceği anlamına geldiğini aktarıldı. FİLİSTİN İŞGALİ İLE BAŞLATILAN BU BOYKOTTAN ZOR DURUMA GİREN BU FİRMALARIN, ABD VE İSRAİLİN GÜCÜNE OLAN KATKILARININ UNUTULMAMASI GEREKTİĞİ KANAATİNE VARILDI.

aynı günün gecesi, israil, hiçbir şart koşmaksızın, acilen, tek taraflı ateşkes kararı alıp, 1 hafta içinde de, GAZZE den çekileceğini açıkladı.

İşte Dostlar Boykotun Gücü Bu Kadar Fazla İdi. Biz Bu Yüzden Bas Bas bağırdık!.

şimdi eğer boykota devam etmezsek ve daha fazla büyümesini sağlamazsak, aziz nesinin TÜRKİYE nin % 60 ı aptaldır
sözünü teyit etmiş olacağız.

Boykot Edilen Ürünleri Eşlerinize Dostlarınıza Arkadaşlarınıza, Gerek Günlük Yaşamda Gerekse Mail Yolu İle Haber Verin.

Bu Boykotların Sonuç Verdiğinide Aynı Şekilde Dile Getirmeyi UNUTMAYIN!

eğer bu boykota devam edip, bunu daha fazla büyütmezsek, gün gelip bu israil şerefsizi tekrar saldıracak, onlara oyle bir boykot gösterelim ki, bir daha saldırmak bir yana, bunu düşünecek cesareti de, parayı da bulamasınlar..

TÜRKİYE deki yahudi firmaların batırılması için gayret gösteren her müslümandan ALLAH RAZI OLSUN…


___________________________

//Boykot’un En Başında, Hiç Şüphesiz Coco la ve  Cocola nın Ürünleri Vardır. Diğer Başka Alternatifi Olmayan Ürünleri Almak Zorunda Kalabilirsiniz BelkiAMA Başka Alternatifleri Bulunan Ürünleri Kesinlikle Tüketmeyin! (mesela cocola, alternatifi olmasa bile zorunluluğu Yok!) //

[ Dinimiz Olan İslam; Başka Alternatifi Olduğu Halde Yada Zorunluluğu Olmadığı Halde Gayr-ı Müslim e Yarar Sağlayan, Bir Ürünü Tüketmeyi Kesinlikle Caiz Görmemiştir.  Ancak Başka Bir Alternatifi Bulunmayan, VE Zorunlu Almazsanda Olmayacak Olan, Ürünleri Almayı  Caiz Görmüştür.]


Reklamlar
Kategoriler:Nuh Gönültaş
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: