Başlangıç > Nuh Gönültaş > Dünyanın dönerken çıkardığı Ses

Dünyanın dönerken çıkardığı Ses

Dünyanın dönerken çıkardığı ses Dünyanın dönerken çıkardığı Ses ,DUNYANIN DÖNERKEN ÇIKARDIĞI SES, uzay sesleri dinle, uzayın dönerken çıkardığı ses, uzaydan gelen sesler, korkunç sesler , dünya dönerken, dünya dönüyormu, nasıl, ibretlik, olaylar, sesi dinle, youtube, video izle, Dünyanın dönerken çıkardığı ses , Apollo, bakteri, black hole, dünyanın dönerken çıkardığın sesi dinle, deniz sesi, dinazor sesi, feza, Gemini, Gezegen, gokyuzu sesi, http://www.dinosaursounds.com/, http://www.stormsounds.com/, http://www.whalesounds.com/, Jupiter, Mars, Mercury, Merkür, NASA, Neptün, Neptune, Pluto, Pulsar, Satürn, sound, spacesounds.com, Uranus, uzay, uzay sesi, Vela Pulsar, Venushttp://www.dinosaursounds.com/, http://www.stormsounds.com/, http://www.whalesounds.com/, Jupiter, Mars, Mercury, Merkür, NASA, Neptün, Neptune, Pluto, Pulsar, Satürn, sound, spacesounds.com, Uranus, uzay, uzay sesi, Vela Pulsar, Venus

Dünyanın dönerken çıkardığı ses

Hiç Dünya kendi etrafında dönerken nasıl bir ses çıkarıyor merak ettiniz mi? Merak etmeseniz bile farklı amaçlarla evrenin gizemlerini çözmek için uzaya gönderilen uzay gemilerinin kaydettiği sesleri duyduğunuzda çok şaşıracaksınız!

Geceleri ağzımızdaki küçük bakterilerindişlerimizde meydana getirdiği etkiyi, yani o sesi duymamız nasıl imkansızsa, dünyanın kendi etrafında dönerken çıkardığı sesi de duymamız bir o kadar olanaksız. Yoksa uyuyamazdık.

Bilim işte bu noktada boş durmayıp keşfediyor. Linkte bulunan sayfada dünyanın dönerken çıkardığın sesi dinleyeceksiniz. Linkte ayrıca NASA’nın uzaya fırlattığı Gemini, Mercury ve Apollo gibi araçları uzayda kaydettiği seslere de şahit olacaksınız.

kendinizi uzayın derinliklerinden gelen seslere bırakın..

Reklamlar
Kategoriler:Nuh Gönültaş
  1. Mayıs 28, 2010, 3:55 am

    apollo 11 ile yer kontrolün bir konuşmasını biliyorum. Apollo 11 uzayda başka canlıların olduğunu biliyordu. yer kontrol konuşmayı kesti. ooofff of insanlardan neden saklıyorlar bir türlü anlamıyorum…

  2. Ağustos 27, 2010, 6:40 pm

    ya ses yok

  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: