Arşiv

Archive for the ‘Uncategorized’ Category

Uşak Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Uşak Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Uşak Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiİsmail GüneşAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP)UşakMehmet Altay

2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Uşak Milletvekili Aday Listesi

Adı Soyadı Parti Adı Bölgesi
İsmail Güneş Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Uşak
Mehmet Altay Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Uşak
Hazim Sesli Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Uşak
Dilek  Akagün Yilmaz Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak
Mustafa  Aydin Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak
Erol  Gilim Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak
Metin Deniz Savas Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Uşak
Filiz Yüksel Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Uşak
Emine Yildirim Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Uşak
Yunuz Acar Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Uşak
Ramazan Eryılmaz Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Uşak
Uğur Tunaboylu Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Uşak

Tekirdağ Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Tekirdağ Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Tekirdağ Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiTevfik Ziyaeddin Akbulut Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)TekirdağÖzlem Yemişçi
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Tekirdağ Milletvekili Aday Listesi

2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Tekirdağ Milletvekili Aday Listesi

Adı Soyadı Parti Adı Bölgesi
Tevfik Ziyaeddin Akbulut Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Tekirdağ
Özlem Yemişçi Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Tekirdağ
Sait Yazi Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Tekirdağ
Mestan Özcan Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Tekirdağ
Mustafa Yel Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Tekirdağ
Hakan Şik Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Tekirdağ
Faik  Öztrak Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ
Candan  Yüceer Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ
Emre  Köprülü Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ
Gülferah  Güral Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ
Şerafettin  Kurt Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ
Ayhan  Civan Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ
Bülent Belen Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tekirdağ
Hamdi Budak Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tekirdağ
Belma Kuvanci Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tekirdağ
Bahadir Baykal Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tekirdağ
Fikret Yikilmaz Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tekirdağ
Ergün Vardar Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tekirdağ
Muhammet Yalçın Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Tekirdağ
Bülent Şahin Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Tekirdağ
İbrahim Gündüz Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Tekirdağ
Taner Düzyurt Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Tekirdağ
Mukadder Seis Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Tekirdağ

Şırnak Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Şırnak Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Şırnak Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiMehmet Emin Dindar Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)ŞırnakMehmet Tatar

2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Şırnak Milletvekili Aday Listesi

Adı Soyadı Parti Adı Bölgesi
Mehmet Emin Dindar Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Şırnak
Mehmet Tatar Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Şırnak
Nazan Birlik Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Şırnak
İbrahim Baykal Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Şırnak
Kiydem  Ökten Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şırnak
Osman  Yeren Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şırnak
Hişyar  Budak Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şırnak
Sadun  Sezer Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şırnak
Hakim Zeyrek Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Şırnak
Hakan Atmaca Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Şırnak
Erdal Özdemir Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Şırnak
Gündüz Ökten Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Şırnak
Razi Tatar Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Şırnak
Sait Bilik Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Şırnak
Ahmet Atak Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Şırnak
Agit Özden Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Şırnak
Hasip Kaplan Barış ve Demokrasi Partisi Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Şırnak
Selma Irmak Barış ve Demokrasi Partisi Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Şırnak
Faysal Sarıyıldız Barış ve Demokrasi Partisi Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Şırnak

Mardin Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Mardin Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Mardin Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiMuammer GülerAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP)MardinGönül Bekin Şahkulubey

2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Mardin Milletvekili Aday Listesi

Adı Soyadı Parti Adı Bölgesi
Muammer Güler Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Mardin
Gönül Bekin Şahkulubey Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Mardin
Abdurrahim Akdağ Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Mardin
Hikmet Bülent Gözü Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Mardin
Edip Demirdağ Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Mardin
Abdullah Düzgün Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Mardin
Reşit  Kiliç Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mardin
Mustafa Kemal Tuğmaner Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mardin
Muhammed  Olğaç Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mardin
Mehmet  Beşer Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mardin
Mehmet  Çiftçi Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mardin
Cemal  Şahin Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mardin
İzzet Ertem Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mardin
Cengiz Çetinöz Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mardin
Faysal Bedir Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mardin
Murat Kaçak Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mardin
İsa Bucak Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mardin
Hakan Güngör Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mardin
Ahmet İletmiş Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Mardin
Ahmet Türk Barış ve Demokrasi Partisi Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Mardin
Gülser Yıldırım Barış ve Demokrasi Partisi Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Mardin
Erol Dora Barış ve Demokrasi Partisi Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Mardin

Kütahya Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Kütahya Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Kütahya Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiSoner AksoyAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP)KütahyaHasan Fehmi Kinay

2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Kütahya Milletvekili Aday Listesi

Adı Soyadı Parti Adı Bölgesi
Soner Aksoy Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kütahya
Hasan Fehmi Kinay Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kütahya
İdris Bal Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kütahya
Vural Kavuncu Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kütahya
Bediha Türkyilmaz Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kütahya
Şeref  Han Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kütahya
Zeliha  Aksaz Şahbaz Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kütahya
Şeref  Doğan Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kütahya
Ruhsen  Kumdali Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kütahya
Faruk Behram Soydan Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kütahya
Alim İsik Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya
Ahmet İça Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya
Önder Kiciroglu Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya
Mehmet Armut Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya
Osman Barut Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya
Ali İhsan Oturak Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Kütahya
Ali Kemal Derin Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Kütahya
Halil Hamzaoğlu Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Kütahya
Mehmet Özdemir Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Kütahya
Şerif Ahmet Günel Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Kütahya

Kocaeli Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Kocaeli Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Kocaeli Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiNihat ErgünAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP)KocaeliFikri İşik

2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Kocaeli Milletvekili Aday Listesi

Adı Soyadı Parti Adı Bölgesi
Nihat Ergün Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kocaeli
Fikri İşik Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kocaeli
Azize Sibel Gönül Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kocaeli
Muzaffer Baştopçu Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kocaeli
Zeki Aygün Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kocaeli
İlyas Şeker Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kocaeli
Mehmet Ali Okur Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kocaeli
Sami Çakir Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kocaeli
Ayşe Müge Olşen Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kocaeli
Serkan Seyhan Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kocaeli
Yalçin Coştur Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kocaeli
Hurşit  Güneş Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli
Mehmet Hilal Kaplan Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli
Haydar  Akar Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli
Ömer  Kurtaş Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli
Tuba  Aydin Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli
Turan  Dumlu Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli
Tahsin  Tarhan Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli
Mahmut  Akyol Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli
Ehlinaz  Torun Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli
Hamiyet  Göksu Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli
Çağlar  Özdemir Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli
Lütfü Türkkan Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli
Ruhi Çavdar Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli
İsmail Kurt Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli
Hilal Elmas Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli
Çagdas Duyar Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli
Riza Agdag Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli
Mehmet Veysel Besnili Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli
İsmail Okumus Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli
Filiz Kiymaz Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli
Veysel Çelik Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli
Hamit Kus Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli
Birol Aydın Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Kocaeli
Ahmet Kul Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Kocaeli
Sinan Ejderoğlu Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Kocaeli
Ruziye Tan Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Kocaeli
Ahmet Özen Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Kocaeli
Mehmet Kaymak Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Kocaeli
Zafer Mutlu Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Kocaeli
Mustafa Sezgin Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Kocaeli
Orhan Gökmen Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Kocaeli
İbrahim Altay Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Kocaeli
Fatih Yıldız Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Kocaeli
Emrullah Bingöl Barış ve Demokrasi Partisi Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Kocaeli

Karabük Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Karabük Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Karabük Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiMehmet Ali Şahin Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)KarabükOsman Kahveci

2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Karabük Milletvekili Aday Listesi

Adı Soyadı Parti Adı Bölgesi
Mehmet Ali Şahin Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Karabük
Osman Kahveci Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Karabük
Mustafa  Eren Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabük
Erdoğan  Dincel Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabük
Bircan Akyildiz Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük
Nizamettin Arslan Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük
Aziz Gündoğdu Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Karabük
Fatma Güney Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Karabük

Giresun Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Giresun Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Giresun Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiNurettin CanikliAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP)GiresunMehmet Geldi

2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Giresun Milletvekili Aday Listesi

Adı Soyadı Parti Adı Bölgesi
Nurettin Canikli Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Giresun
Mehmet Geldi Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Giresun
Adem Tatli Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Giresun
Şengül Şahin Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Giresun
Selahattin  Karaahmetoğlu Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun
Aykut  Gezmiş Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun
Bülent Yener Bektaşoğlu Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun
Nilay  Pinar Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun
Murat Özkan Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun
Ali Akgün Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun
Nihat Yirmibes Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun
Savas Yaman Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun
Süleyman Tekbaş Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Giresun
Ömer Öztürk Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Giresun
Davut Tepeyurt Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Giresun
Musa Çakı Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Giresun

Eskişehir Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Eskişehir Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Eskişehir Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiNabi AvciAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP)EskişehirSalih Koca

2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Eskişehir Milletvekili Aday Listesi

Adı Soyadı Parti Adı Bölgesi
Nabi Avci Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Eskişehir
Salih Koca Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Eskişehir
Ülker Can Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Eskişehir
Cemal Çavdarli Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Eskişehir
Ethem Kalin Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Eskişehir
Ayten Kizilsu Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Eskişehir
Bedii Süheyl Batum Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir
Kazim  Kurt Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir
Gaye  Usluer Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir
Azmi Kerman Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir
Muharrem  Şenel Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir
Muharrem  Varlik Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir
Ruhsar Demirel Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir
Mehmet Emin Yesil Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir
Fatimatüzzehra Kiraç Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir
Lütfiye Öztetik Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir
Mustafa Doyuk Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir
Cemal Dedebagi Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir
Fesih Bingöl Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Eskişehir
Hamdi Özayvaz Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Eskişehir
Fehime Saran Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Eskişehir
Muhammet Güney Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Eskişehir
Halit Öz Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Eskişehir
Ensar Tuna Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Eskişehir

Denizli Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Denizli Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Denizli Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiNihat ZeybekciAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP)DenizliMehmet Yüksel

2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Diyarbakır Milletvekili Aday Listesi

Adı Soyadı Parti Adı Bölgesi
Mehmet Mehdi Eker Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Diyarbakır
Mehmet Galip Ensarioğlu Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Diyarbakır
Mine Lök Beyaz Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Diyarbakır
Mehmet Süleyman Hamzaoğullar Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Diyarbakır
Cuma İçten Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Diyarbakır
Oya Eronat Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Diyarbakır
Mehmet Akin Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Diyarbakır
Muharrem Kurt Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Diyarbakır
Fatma Öncü Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Diyarbakır
Mustafa Elgörmüş Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Diyarbakır
Eyüp Küçükçakmak Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Diyarbakır
Salih  Sümer Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Diyarbakır
Haşim  Özkoyuncu Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Diyarbakır
Daylan  Karadaş Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Diyarbakır
Vedat  Şahbaz Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Diyarbakır
Abdulmecit  Tüt Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Diyarbakır
Melik  Aykiz Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Diyarbakır
Derya  Erdemoğlu Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Diyarbakır
Abdulselam  Teğin Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Diyarbakır
Özcan  Kiliçkap Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Diyarbakır
Feyruz  Yüksektepe Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Diyarbakır
Bahri  Yaprak Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Diyarbakır
Mustafa Akba Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır
Çetin Kiliçkap Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır
Feyzi Yigitkan Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır
Sadullah Tuncalp Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır
Sevban Oguz Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır
Sahibe Bahar Alban Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır
Mustafa Çoskun Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır
Saban Aktay Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır
Sehmus Uçar Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır
Haluk Vedat Payas Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır
Sevket Kaya Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır
Mehmet Emin Albayrak Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Diyarbakır
Leyla Zana Barış ve Demokrasi Partisi Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Diyarbakır
Mehmet Hatip Dicle Barış ve Demokrasi Partisi Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Diyarbakır
Emine Ayna Barış ve Demokrasi Partisi Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Diyarbakır
Nursel Aydoğan Barış ve Demokrasi Partisi Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Diyarbakır
Altan Tan Barış ve Demokrasi Partisi Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Diyarbakır
Şerafettin Elçi Barış ve Demokrasi Partisi Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Diyarbakır

Çankırı Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Çankırı Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiİdris Şahin Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Çankırı Hüseyin Filiz2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Çankırı Milletvekili Aday Listesi

Adı Soyadı Parti Adı Bölgesi
İdris Şahin Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Çankırı
Hüseyin Filiz Adalet ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Çankırı
Muzaffer  Cellat Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çankırı
Hasan Çelen Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çankırı
Sahin Eraslan Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çankırı
Hüseyin Yakar Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çankırı
Mehmet Ünver Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Çankırı
Vehbi Aydoğan Saadet Partisi Saadet Partisi (SP) Çankırı

Bursa Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Bursa Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Bursa Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiBülent ArinçAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP)BursaMustafa Öztürk

Burdur Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Burdur Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Burdur Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiBayram ÖzçelikAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP)BurdurHasan Hami Yildirim

Bitlis Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Bitlis Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Bitlis Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiVedat DemirözAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP)BitlisVahit Kiler

Bingöl Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Bingöl Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Bingöl Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiCevdet YilmazAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP)BingölEşref Taş

Bilecik Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Bilecik Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Bilecik Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiFahrettin PoyrazAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP)BilecikHalil Eldemir

Bayburt Seçim Sonuçları

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Bayburt Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Bayburt Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiBünyamin ÖzbekAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP)BayburtHaci Dursun Yaşaroğlu

Batman Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Batman Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Batman Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiMehmet ŞimşekAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP)BatmanZiver Özdemir

Bartın Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Bartın Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Bartın Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiYilmaz TunçAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP)BartınSeyfettin Kalay

Balıkesir Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Balıkesir Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Balıkesir Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiAhmet Edip Uğur Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)BalıkesirMehmet Cemal Öztaylan

Aydın Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Aydın Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Aydın Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiMehmet ErdemAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP)AydınSemiha Öyüş

Artvin Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Artvin Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Artvin Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiİsrafil KişlaAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP)ArtvinMehmet Kocatepe

Ardahan Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Ardahan Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Ardahan Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiOrhan AtalayAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP)ArdahanOrhan Gökdemir

Antalya Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Antalya Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Antalya Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiMehmet Vecdi Gönül Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)AntalyaMevlüt Çavuşoğlu

Ankara Seçim Sonuçları 2011

Haziran 5, 2011 Yorum bırakın

Ankara Seçim Sonuçları
2011 Genel Seçimleri 24. Dönem Ankara Milletvekili Aday Listesi Adı SoyadıParti AdıBölgesiAli BabacanAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP)Ankara (1)Bülent Gedikli