YÖK EFENDİ! YOK OLMAK İSTEMİYORSAN AYAĞINI DENK AL!

YÖK EFENDİ! YOK OLMAK İSTEMİYORSAN AYAĞINI DENK AL!

Türkiye’nin kral durumundaki diğer bir kurumu olan ‘’YÖK EFENDİ’’ şimdi de kafasını KKTC’ye takmış durumda.

Türkiye’de yapmış olduğu eziyetler yetmedi ve DOYMADI galiba, şimdi de elini başka yerlere uzatıyor!

Neymiş efendim; KKTC’deki üniversiteleri, başörtüsüne yasak getirmemeleri halinde, mezunlarının denkliğini tanımamakla’’ TEHDİT etmiş.

YANİ, YA BAŞÖRTÜLÜLÜLERİ ÜNİVERSİTELERE ALMAZSINIZ, YA DA SİZİ ÜNİVERSİTE SAYMAM, ADAM YERİNE KOYMAM, ORTADA KALIRSINIZ!

Heyt be! Adamlar tehdit etmeye kadar işi büyütmüşler!

Bir orası kalmıştı. Oraya da dinsizliklerini aşılamaya başladılar. Üstelik bu tehdit meyvesini vermeye başladı. Bazı üniversiteler de başörtüsü yasaklandı!

Ama neyse bir babayiğit parti başkanı YÖK’e baş kaldırdı ve şunları söyledi

KKTC Yeni Parti Kurucu Başkanı NURİ ÇEVİKEL; ‘’Başörtüsü konusunda ülkede hiçbir problem yaşamadıklarını, HALKIN BU KONUYU ÇOKTAN AŞTIĞINI belirtirken ÇEVİKEL, ‘’BAŞÖRTÜSÜ ALLAH’IN EMRİ VE İNSAN HAKKIDIR. Kıbrıslı Türkler buna saygı göstermektedir. Kimsenin kılık kıyafetlerini sorun etmemektedir. Bundan rahatsızlık duyan YÖK, Türkiye’deki yasak yetmezmiş gibi bunu Tüm dünyadaki üniversitelere yaymak için çaba sarf ediyor. Yasakçılığını tüm Türk Müslümanlara uygulamak için elindeki her imkânı kullanıyor.’’ Diye konuştu.

Nedense bizim ülkedeki yöneticiler böyle açıklama yapamıyorlar. Bizim ülkeden böyle açıklama yapabilecek bir milletvekili, bir yönetici yok!

KKTC’deki bir başkan ‘’Yükseköğretimde yasaklarla mücadelenin çözümünün YÖK’ÜN ORTADAN KALDIRILMASI İLE OLACAĞI’’ nı söylüyor. Bizde ÇIT yok.

Ama olsun. Milletimiz artık bilinçleniyor. Düşüncelerini dile getirebiliyor.

Artık ezilmek,hor görülmek yok…!

HEY YÖK EFENDİ! YOK OLMAK İSTEMİYORSAN AYAĞINI DENK AL.MİLLET UYANIYOR.ARTIK HERŞEY ESKİSİ GİBİ DEĞİL!…

                                                          HaSSaN Alp ArSLaN

 1. rıddıg
  Temmuz 14, 2007, 11:44 am

  yök, neler yaptı neler. Adamlar dünya üniversitelerinde örnek olmanın ve bilimsel birinciliklerin haklı gururu ile söz sahibi. Heryıl yapılan sıralamalarda yök e bağlı üniversitelerin birincilikleri gözlerimizi yaşartmaktadır. Unutulmaz yök çüleri çocuklarımıza hep anlatacağız. 1.Mucit prf.dr. k.gürüz 2.rektör prf.k.alemdaroğlu 3. 2 nci nin yardımcısı kaşif ve mucit prf. n.serter 4. Ermeni asıllı olduğu sonradan anlaşılan ünlü arkeolog van yy rektörü y.aşkın 5. amerikanın elinden kutardığımız çok değerli bilisel makalelerin sahibi e.teziç buları çoğaltmak mümkün. bunlar sayı olarak çok azdırlar. Ülke bu değerlerini korumalı, her türlü imkandan istifade etmeleri sağlanmalı. Özellikle başı örtülü kızlardan, namaz ehli sakallılardan. Ey devlet lütfen bu değerli aydınlarımızı koru. ben sadece gülüyorum,, acı acı. ne bok olduklarını askerde gördüğü halde bu yukarda saydığım hazretlere nasılda destek olmakta, ortak hareket etmekte. kimbilir bu makamların tamamı kurtarılmıştır. mason, kabalacı oldukları herkesce bilinene kadar 1000 yılmı geçmeli. Ey türk uyan! Kendine gel. Seni bu ibneler kafaya koymuş ortaasyaya sürecek. uyan

 2. yunus emre
  Temmuz 16, 2007, 7:31 pm

  YÖK DEVLETTEN DAHADAMI BÜYÜK HAYIR AMA İŞİN İÇİNDE İŞ VAR SOL PARTİLER YÖK ÇÜ MASON PAŞALAR YÖK ÇÜ MASON MEDYASI YÖKÇÜ DEVLET ELLESE KIRK YERDEN HAVLIYORLAR
  SEVGİLİ DİN KARDEŞLERİM MÜSLÜMAM MÜSLÜMANIN HERŞEYİDİR BİRBİRİMİZİ YEMEYİ BIRAKALIM ONLAR BİRBİRLERİNİ YESİNLER

 3. mustafa
  Temmuz 28, 2007, 9:46 am

  kardeşim bu videoları seyrettikten sonra gözyaşlarımı tutamadım nasıl bir millet ki daha bu koministlere diyalog adı altında arka çıkıyorlar.Umarım RABBİM bu ve bunlara arka çıkanları EL-KAHHAR ismi celili ile kahreder.Rabbim onları KAHRETSİN…

 4. Ağustos 1, 2007, 9:25 pm

  slm bu devleti yapan bizleriz biz olmassak bu devlette olmaz ne pissirrik insanizki herseye evet diyoruz hani türk insani korkmaz diyorsunuz birincisi yök masonlara herkes hayir demesi lazim ikincisi ic islere asker karismiyacak herkes hakkini ariyacak bir devlet olmasi lazim . askeriyle polisiyle milletiyle bir türkkiye olmasi lazim , herkes kendi isleriyle uyrsasin .bir gün herkes söylemesi lasim biz türk milletiyiz muslümaninla, kurtüyle, laziyla, kizilbasiyla hiriztiyanla yahidiyle biz türk miiletiyiz ancak o zaman türkiye yasancak bir devlet olur. selamlarimla

 5. Ceren
  Ağustos 9, 2007, 6:16 pm

  Başörtüsü Allah’ın emri falan değil. Hayatım boyunca mini etek giydim, şeriat da gelse, asılma pahasına gene giyeceğim.

  YÖK, bilimi engelleyen gerici bir kurumdur ve biz devrimci gençler tarafından er geç kaldırılacaktır.

  Türkiye laiktir, laik kalacaktır.

  TEK YOL DEVRİM!

 6. Ekim 28, 2007, 8:57 am

  slm vay be demekki annelerimiz böyle aslanlarda doguruyormus helall olsun sana aslan nuri cevikel senin allahina kurban olayin yihitmissin erkeksin okadarrrr bide bizim türkiyede senin gibi birdane aslan ciksa ,galiba daha cok bekliyecegiz .yök akadar türkiyenin can damarina girmiski o yeri kesmeden yök din düsmanlarini sileyemecek türkiyeden selamlarimla

 7. melankoli
  Ocak 5, 2009, 12:45 am

  Ceren ayağını denk almanı tavsiye ederim. Sanal da olsa bu halk komünist DEVRİM kelimesini dahi hala kabul edemeyecek yapıda. Sen hiç TÜRK KURŞUNU diye birşey duydun mu ??? Ha duymadıysa o içinde parçalanan zehirli fikirlerini her yerde anlatma adamı, OYARLAR (müslüman kardeşlerimden özür diliyorum). Ayrıca ülkeyi biz kurtardık, ülkeyi biz var ettik, biz maymun nesliyiz gibi kelimeleri bir TÜRK kesinlikle kabul etmez. Hayır! Ben yine mini etek giycem diyerek protesto etmek için bize karşıysan adamı biz OYARIZ (tekrar özür). Türkiye laiktir; laik kalacak öyle mi? Siz bu söylemleriniz biraz daha dile getirin de gerek gazete gerekse kartel medyanızda ve bu halk laiklikten tiksinsin ve sizin başınıza geçirsin. Akıllı ol! Burası Türkiye, unutma! TÜRK KURŞUNU var. Ve unutma ne MAYMUNDAN geldin, ne de LEYLEKLER getirdi seni bu dünyaya. SELAMETLE müslüman kardeşlerim…

 8. zeynep
  Temmuz 17, 2009, 9:34 pm

  yorumlarınız çok etkili tşk ederim bir türbanlı olarak çok etkilendim. Allah da bizi böyle insanlarla sınıyor belki YÖK başkanın Allah yardımcısı olsun Ahirette bu kadar haklı tarafları olacak mı? Hak hukuk ahırette sorulur.şahsım adına yapmam gereken herşeyi yapıyorum ama bu ne yazıkki yeterli değil. ALLAHA EMANET..

 9. zeynep
  Temmuz 17, 2009, 9:42 pm

  erencim yaşın kaç bilmiyorum ama senin dediklerini çocuklar demez yaa. sana tavsiyem nefsine ve şeytana uyma. yoksa sonun ne yazıkkı belli gibi görünüyor Allaha inanıyorsan bunları demezsin 1 kere içten besmele çek Allah senin yardımcın olur nefsine hakim şeytandan uzak durman dileğiyle biz müslüman evlatlarız dediklerin müslüman çocuğuna yakışmaz mini eteği hristiyanlar vedaha başka dindekiler giyer ALLAHA EMANET.

 10. zeynep
  Temmuz 17, 2009, 9:46 pm

  melenkoli cerene agzının payını iyi verdin artık herhalde böyle saçma sapan gereksiz cümleler kurmayacak. cerenede üzülüyorum onun için dua edeceğim. Allhın yolunda olduğum için kendimi şimdi daha çok şanslı görüyorum. ALLAHA EMANET..

 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: